FunSpot Lipno

Ubytování v chatkách

Chatičky všech kategorií jsou umístěny podél břehu rybníka, 5-20m od břehu.

Chaty typu A

Chata se 4 lůžky, dřevěné palandy s rozšířeným dolním lůžkem na lůžko a půl (až pro 6 osob v kombinaci s dětmi), obložena dřevem, s kompletním novým vybavením, dřevěným stolem se židlemi, skříní s policemi a šatníkem. Lůžkoviny jsou na chatce, povlečení lze zapůjčit na recepci. Vlastní sociální zařízení - oddělené WC s umyvadlem a sprchou. V chatičce je možnost použítí nadstandartního vybavení: kuchyňka s dřezem (bez nádobí) a dvouplotýnkovým vařičem, lednice s mrazáčkem, elektrické topení, bojler. Tyto elektrické spotřebiče fungují na mincovní automat dle vlastní spotřeby elektrické energie. Letní krytá veranda s okny a venkovním posezením - plastový stůl se židlemi a slunečníkem.

Bezdrev - chaty A u vody
Bezdrev - chaty A - palandy
Bezdrev Chaty A - kuchyňský kout

Chaty typu B

Chata se 4 lůžky, klasické palandy, obložena dřevem s novým vybavením, skříní s policemi a šatníkem, plastovým stolem se židlemi i pro venkovní užití. 4 chatky jsou až pro 6 osob (rozšířené palandy). Společné sociální zařízení je cca 100m od chatek.

Chaty B
Chaty B
Chaty B
Chaty B
Chaty B
Chaty B

Novinka: Virtuální prohlídka kempu Bezdrev
Před chatkami typu B:

Chaty typu C

Celkem 3 chaty "nasraz" vedle sebe (vhodné pro ucelené skupiny), se čtyřmi lůžky, uvnitř nově obložené, s novým vybavením - postele a skřín s policemi. Plastový stůl a židle pro venkovní použití. Společné sociální zařízení cca 100m od chatek. Chatky jsou vedle kiosku.

Chaty C
Chaty C
Chaty C

Depandance - pokoje typu D

Ubytovna se 4 x čtyřlůžkovými a 4 x šesti lůžkovými pokoji, celková kapacita cca 40 lůžek. Vhodné pro školní výlety a ucelené skupiny. Přímo z pokojů je krásný výhled na rybník.

Chaty D
Chaty D
Chaty D