FunSpot Lipno

Ubytování v chatkách

Chatičky VŠECH kategorií jsou umístěny podél břehu rybníka, 5-20m od břehu.

Chaty typu A

Chata se 4 lůžky, dřevěné palandy s rozšířeným dolním lůžkem na lůžko a půl (až pro 6 osob v kombinaci s malými dětmi, např. 4 dospělí a 2 malé děti), obložena dřevem, s kompletním novým vybavením, dřevěným stolem se židlemi, skříní s policemi a šatníkem. Lůžkoviny jsou na chatce, povlečení lze zapůjčit na recepci za jednorázový poplatek.

Chata A má vlastní sociální zařízení - oddělené WC s umyvadlem a sprchou a vybavení: kuchyňku s dřezem (bez nádobí - dop. vlastní), dvouplotýnkový vařič, lednici s mrazáčkem, bojler. Elektrické topení lze zapůjčit na recepci za poplatek. Letní krytá veranda s okny a venkovním posezením - plastový stůl se židlemi a slunečníkem.

Bezdrev - chaty A u vody
Bezdrev - chaty A - palandy
Bezdrev Chaty A - kuchyňský kout

 

Virtuální prohlídka chaty "A"

- pohled na hlavní pláž a restauraci

Chaty typu B

Chata se 4 lůžky, klasické palandy, obložena dřevem s novým vybavením, skříní s policemi a šatníkem, plastovým stolem se židlemi i pro venkovní užití. 4 chatky jsou až pro 6 osob (rozšířené palandy). Společné sociální zařízení je cca 100m od chatek.

Chaty B
Chaty B
Chaty B
Chaty B
Chaty B
Chaty B

Virtuální prohlídka chaty "B"

Chaty typu C

Chaty se 3 lůžky, vlastní sociální zařízení - WC s umyvadlem. Na chatce je i vlastní lednička. Zvenku i zevnitř nově obložené, s novým vybavením - postele a šatní skřín s policemi. Plastový stůl a židle se slunečníkem pro venkovní použití. Chatky jsou vedle kiosku. Celkem 3 chaty "nasraz" vedle sebe (vhodné pro ucelené skupiny).

Chaty C
Chaty C
Chaty C

Depandance - pokoje typu D

Pokoje jsou v jednopodlažní dřevěné budově hned u rybníka a vedle hlavní pláže, okna v pokojích jsou situována s výhledem na rybník, výhodou je společné sociální zařízení přímo na chodbě jen pro 7 pokojů (WC a teplé sprchy na 20Kč/10min.), 3x 4 lůžkový pokoj (klasické palandy) a 4x 6-ti lůžkový pokoj až pro 9 osob (palandy, které mají dolní postel rozšířenou na lůžko a půl). Na pokojích jsou postele, šatní skříně a stůl se židlemi. Elektrické zásuvky jsou na pokoji k dispozici pouze na nabití telefonu, notebooku, či pro rádio/tv (bez poplatku). Lednička je společná na chodbě jen pro tyto pokoje.

Vhodné pro školní výlety a ucelené skupiny. Přímo z pokojů je krásný výhled na rybník.

Chaty D
Chaty D
Chaty D