FunSpot Lipno

Restaurace a stylový kiosek

Restaurace

Restaurace s obsluhou a bohatou nabídkou jídel a nápojů. Součástí zařízení je posezení na velké letní terase, s výhledem na koupaliště. Navštivte naší restauraci přímo u pláže, s pestrým výběrem minutek a rybích specialit, v nabídce máme i hotová jídla či Denní menu. Pro děti nabízíme zmrzlinové poháry, palačinky s ovocem, nanuky. V restauraci můžete využít i stravováni formou polopenzí. Ráno zde nabízíme i snídaně.

Na objednávku zde pořádáme firemních akce, svatby a rodinné oslavy.

Stylový kiosek

Kiosek s rychlým občerstvením Vám nabízí příjemné posezení u vody . Ráno si zde můžete dát k snídani kafe nebo čaj s čerstvým pečivem.

Přes den něco malého k snědku jako jsou langoše, bramboráky nebo smažený sýr s hranolkama, a večer k pivu třeba opečenou klobásu, utopence či nakládaný hermelín. Pro děti zde máme i nanuky. Dle nabídky Vám zde na přání vyudíme i pstruha v naší udírně.

Pro děti máme přímo u restaurace a kiosku dřevěný hrad se skluzavkou, kde se děti můžou vyřádit a rodiče si při tom v klidu vypít kafe a pojíst něco dobrého, aniž by jim jejich ratolesti zmizeli z dohledu :-)

Na budově restaurace je v sezónním provozu umístěna poštovní schránka. V blízkosti se nachází hypermarket Globus (ČB 4km), a supermarket Penny (Hluboká nad Vltavou 3km), kde zakoupíte vše potřebné.