FunSpot Lipno

Restaurace a stylový kiosek

Restaurace na pláži

Navštivte naši restauraci přímo u hlavní pláže, s pestrým výběrem minutek a nápojů, v nabídce máme i obědové denní menu. Pro děti nabízíme zmrzlinové poháry, palačinky s ovocem, ledovou tříšť, nanuky. Ráno zde nabízíme i snídaně. Součástí zařízení je posezení na velké letní terase  s výhledem na rybník Bezdrev, kde můžete večer při skleničce vína pozorovat nádherné západy slunce.

Na objednávku zde pořádáme firemních akce, svatby a rodinné oslavy.

Pro nejmenší děti (od 3-10 let) pak najdete na konci restaurace  DĚTSKÝ KOUTEK , kde jsme připravili NOVINKU - DVOUPATROVÉ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ se spoustou překážek, se sluzavkou a bazénkem s kuličkami a trampolínou. Pro další zábavu mají děti k dispozici obří molitanovou stavebnici a velké lego.

Pro starší děti je pak připravena další letošní NOVINKA - LANOVÝ HRAD, kde se musí děti z jednoho stanoviště na druhé dostat pomocí horolezeckých dovedností :-)

Na budově restaurace je v sezónním provozu umístěna poštovní schránka.

OTEVÍRACÍ DOBA Restaurace

  • Restaurace funguje pouze v hlavní sezóně (29.6.-30.8.2024) - od 8h do 22h
  • Pro školy a jiné objednané skupinové akce je otevřená pouze na výdej objednaného stravování formou plné či polopenze

Stylový kiosek - prozatím mimo provoz

Kiosek s rychlým občerstvením Vám nabízí příjemné posezení u vody.

V nabídce jsou např. langoše, bramboráky, smažený sýr s hranolkama, k pivu třeba opečenou klobásu, utopence či nakládaný hermelín. Pro děti zde máme i nanuky a jiné sladkosti.

Pro naše hosty zde 1x týdně hraje k poslechu Country kapela Time Out.

Stánek s pečivem

V červenci a v srpnu je pak vedle restauarce v provozu stánek, kde si ráno můžete koupit čerstvé pečivo či sladké koláčky a koblížky. V nabídce zde mají i základní potraviny. Při větších skupinách lze den předem pečivo objednat. Otevírací doba stánku je dle provozovatele (v neděli zavřeno).

 V blízkosti kempu se pak nachází hypermarket Globus (ČB 4km), a supermarket Penny (Hluboká nad Vltavou 3km), kde zakoupíte vše potřebné.