FunSpot Lipno

Výletní vláček

Vyražte na jedinečnou jízdu výletním vláčkem po památkách a úchvatných scenériích Hluboké nad Vltavou, jenž je perlou jižních Čech . Výlety jsou vhodné pro celou rodinu a trasy jsou vždy zvoleny tak, aby se nikdo nenudil, mohl vidět město i okolí z nové perspektivy a pokaždé se dozvěděl něco nového.

Výletní vláček není v kompetenci Kempu Bezdrev, provozní doba aj. se řídí výhradně dle provozovatele vláčku, viz. kontakt níže.

Komentované výlety v délce 4-5 hodin

Unikátní jihočeská Zbudovská blata

„Kubata dal hlavu za Blata“. Vezmeme Vás do významné kulturně historické oblasti takzvaných jihočeských Blat, pro kterou je typické vesnické prostředí, s hodnotnými návesními prostory s citlivým zasazením těchto sídel do okolní krajiny, do kraje který si oblíbil i spisovatel Karel Klostermann a který jej inspiroval k napsání románu „Mlhy na Blatech“, do kraje selských rebélií a pytláků.

Holašovice UNESCO – selské baroko

Za jedinečně dochovanou architekturou selského baroka v Holašovicích zapsaném na seznam světového kulturního dědictví UNESCO, kolem významných jihočeských rybníků, přes ojedinělé památkové rezervace až k Holašovickému Stonehenge.

Po stopách trilogie Babovřesky

Kdo by neznal Babovřesky? Vezmeme Vás na místa, kde se oblíbená trilogie točila, pojedeme malebnou jihočeskou krajinou, ukážeme Vám neznámé architektonické poklady selského baroka, seznámíme Vás s místními pověstmi.

Jihočeskou krajinou až do muzea unikátní americké vojenské techniky z 2.světové války

Krajinou rybníků, malebných vesnic, po místech kde se střetávali američtí a sovětští vojáci až do muzea s unikátní americkou vojenskou technikou z 2.světové války.

Po stopách filmů známých i méně známých

Znáte film Mezi námi zloději ,Jan Cimbura, Mlhy na Blatech nebo pohádky Čertoviny, Tři Bratři, ne, nevadí, ukážeme Vám, kde si to filmaři oblíbili a kde se natočilo pouze pár záběrů.

 

Vláčky lze pronajmout pro nejrůznější akce (městská slavnost, dětský den, firemní akce, oslavy, svatby, promo akce, apod.).

Kontakt na provozovatele:

Neváhejte nás kontaktovat, ochotně vám poskytneme veškeré informace.

Provozovatel: Olga Nováková

Telefon: +420 775 113 040

Webové stránky: www.vyletnivlacekhluboka.cz

E-mail: vyletnivlacek@h-r.cz

Shlédněte video:  

"Okružní jízda Vyhlídkovým vláčkem z kempu Bezdrev" 

Vláček jede z parkoviště kempu Bezdrev, přes ZOO, přístav, náměstí Hluboké, zámecký park.